Červen 2012

Pořád :((

30. června 2012 v 18:03 | Leila |  The Sims
Pořád se mi ty mazlíčci sekaj. Hraju 10 veřin, sekn se to na 30 vteřin a furt dokola :( Asi mam poškrában ýDVD ale je to furt :(

Nevíte?

30. června 2012 v 16:46 | Leila |  The Sims
Ahoj když mám v TS3 Klisnu a Hřebce můžou mít hřívata nebo jí musím připustit tu klisnu tam jak se připouští normálně? D9ky za rady ;)

Dnešek ve škole aneb jak se Julča hádá s Učitelkou a Kamila zdrhýá ze školy :DDDDDDD II.

30. června 2012 v 16:45 | Leila |  Můj deník
Takže máme tu pokračování:

Takže jak jsem řekla sme se plížily, a pak sme u školy přelejzaly ploot protože normálně kdybysme šly by nás ěkod viděl. Kamča měla všechny věci až na mobil ve škole. POtom jsme si řekly že pujdem k richmondu abysme se doplatily na bus (měla jsem u sebe 10Kč a kamila žadný peníze) a jedna jízdenka (nevi jak to říct) stojí 6 Kč ale od richmondu Kč tak sme tam šly ale ještě před tím jsem šla do šatny protože kamča tam měla pytlík s bačkorama a já pytlík na tělák (legíny, boty atd.) a bačkory a nebylo tam nic Tak sem šla za KAmčou a nadávala všemasprotstýma slovama co znám (to bylo něco) a kamčammě musela držet abych všechno co u sebe mam nehodila na zem. Tak sem to volala mámě a ona mi řekla že pokud to zítra nebude ve třídě ať jí zavolám.

Takže psaníá už mi leze ....... :D takže další část zítra

p.S. Poslední část bude asi nejlepší to sem byla drzá jak něco :D

JOOOOOOOOOO

30. června 2012 v 7:42 | Leila |  The Sims
Mám Mazlíčky!!!!!!!!!! Když přijdu domůů (Kamča se mnou protože u nás byla sme si řekly že pujdem o bazénu) a na stole leží The SIms 3 Domácí Mazlíčci!! J8 začnu pištět (kamila taky) a začnu dělat něco podobnýho jako tvoje irský tance ájo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hned jsem si je nainstalovala jen to chtělo bráchovo nebo tátovo heslo od účtu (na pc) a zrovna apřišel domu brácha tak ho tam dal a já je začla hrát ♥

P.S. Dneska pidám další část ( Jak jsme se s Kamčou hádaly s účou, Kamila byla pootichu a já drzá jak něco)

Dnešek ve škole aneb jak se Julča hádá s Učitelkou a Kamila zdrhýá ze školy :DDDDDDD

28. června 2012 v 18:00 | Leila |  Můj deník
Ahoj tento článek bude asi ne dvě části protože mě nebaví psát.

Takže dneska sme měli od devíti, a první hodinu byla červenákovo prezentace (šprt, on je vždy ten nejlepší a já jen blbá blondýna)
a učitelka se ho zeptala kolik to bude mít minut ta prezentace a on řekl že to je 80 snímků a bude to trvat 20-30 minut. J8 sem řekla total nahlas cože, vykulila jsem oči a měla otevřenou pusu. Asi po 10ti vteřinách jsem si jí zavřela rukou :D Úč mu řekla ať to spustí a ten koho to nezajímá ať jde domu. Naráz jsme já a Kamča zasunuly židli vzaly si věci a řekly nashledanou. Učitelka řekla tim svym tonem: co si to dovolujete? To zavolte mamince ať vám to dovolí (bylo jí jasný že to žádná z našich mam nedovolí) tak volám mámě a říkám: Prosimtě mamy, Jakub teď bude mít tu svojí prezentaci a paní učitelka řekla že koho to nezajímá že ať jde domu a m nějaká prezentace fakt nezajímá. Myslela jsem že si dělám srandu, a už to znělo že nesvolí ale dovolila :) prptože kamča nemá kredit, tak jsem jí pučila mobil. učitelka řekla ať počkám za dveřma nna kamilu. Kamča mi šla vrátit mobil s tim že nemůže. Bylo jí jasný že kjí úča začne nadávat atd. a najendou někdo zavřel dveře tak sme byly na chdbě sami a asi nás napadla stejná cšěc. obě sme se rozběhly k takovýmu místu kde nás učitelka neuuvidí a běžely jsme ke schodům. na začátku choů jsme slyšely jak úča řve: PANOCHOVÁ!!!!!!!!!!!!!! (kamči příjmení) aLE ZDRHALY JSME DÁL! Zavolala jsem mámě jestli k nám kamča může a mohla ale o pár minut nám ujela osmička a pak sme se ještě plížily kolem školy prostě supr ;) už mě nebaví psát zítra dám pokračování jo?

Video kdy?? There are in Stars

24. června 2012 v 11:48 | Leila
Ahojv video bude asi jindy protože já to nemůžu v tom počítači najít a většinou ani nejdou spustit. A Andreo (Mrs Garnýž) Pokud se to povede a ty k nám toho 6. nebo 29. přijedeš tak taky můžeš dost natáčet nee?

P.S. Nevim co budu dělat kdybys nemohla asi bych se zhroutila :(

Mám nebo ne?

23. června 2012 v 12:05 | Leila |  Ostatní
Ahoj mám natočit video ze simíků? Byl by to příběh a byl by k tomu i mluvenej komentář.

Přesouvám

23. června 2012 v 12:04 | Leila |  Ostatní
tu soutěž přesouvám (jak mě budete dělat v simíkách nebo kreslit) na červenec teď nestíhám takže 1. července nebo možná 30. června sem dám ty fotky a popis.

Od Mrs Gááááárnýž

22. června 2012 v 20:48 | Leila |  My SB
Dííííííííííííííky

Nemusíte ;)))

20. června 2012 v 12:59 | Leila |  The Sims
AHoj už nemusíte radit jakéí dodatky vybrala jsem takhle:

Mazlíčci - Za výzo
Showtime- za výzo
Cestovní horečka- k narozkám
Povolání snů- (od babičky dostanu asi peníze tak si to za něš koupim a ty peníze budou k narozkám)